Vystupte z davu s vůní KENZO World

| 9.1.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Božská mana, nebo chcete-li spíše božské třetí oko, které nad vámi bude držet ochranou ruku… Kenzo v roce 2016 uvedlo na trh po delší odmlce opět novou řadu, tentokrát nesoucí název KENZO World, kterou uvedli samotní umělečtí ředitelé KENZO Huberto Leon a Carol Lim. Hurá, další netradiční a lehce bizarní kousek je na světě. Uchvátí vás „oko“ svou sladkou květinově-ovocnou vůní?

Červené ovoce pro všechny

Pod taktovkou Francis Kurkdjian (spojili se tak hned dvě prvotřídní značky) vznikla vůně plná prudkého vzestupu květin a sladkého ovoce. Pro někoho bude KENZO World jen tuctovou směsicí, pro jiné bude sladkým douškem šťavnatého ovoce, které bude vaším doprovodem po celý den.

Televizní spot, který doprovází kampaň KENZO World, rozhodně neponechá nikoho laxně sedět opodál.

Posuňte hranice dál

Vůně KENZO World se snaží posunout hranice cítění spotřebitele zase o kousek dál. Netradičně zpracovaný flakón již sám předesílá, že v tomto případě se nebude jednat o zcela standardizovanou dámskou vůni. Vedle střevíčku od Carolina Herrera, kabelky od Marc Jacobs máte nyní možnost přidat do své sbírky i lehce podivné oko s gumovými řasami… (i při pohledu shora bez víčka zůstává stále patrné oko).

KENZO World se otevírá až extrémně sladkou várkou červeného ovoce (rozpoznávám hlavně třešně) podloženého těžkými květinami. Pivoňka a jasmín jsou přímo zality v ovocném cukrovém sirupu. Klíčovou složkou je pak ambroxan, který můžete najít např. ve vůni Escentric 02. Bohužel se nemohu zbavit pocitu z lehce chemického ocásku.

KENZO World

Nový trend lehce bizarních flakónů zbožňuji a oko od KENZO jednoduše nesmí ve sbírce chybět. Možná trochu škoda, že je vůně vytvořena spíše pro mainstreamové publikum (postrádám v ní špetku vlastní originality, kterou jsem od Francis Kurkdjian trochu očekávala, zklamání je tedy spojeno spíše s tvůrcem, který nenaplnil mé očekávání).

Kdo si libuje ve sladkých (lesních) květinově-ovocných směsicích, zajásá! Vůně KENZO World mi připomíná mírnější přepracování My Burberry Black (ten byl také vytvořen Kurkdjian). Fantastický koncept doprovází víc než slušná výdrž.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This