Vytvořte si s ARTDECO vlastní paletku

| 7.11.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Paletky dekorativní kosmetiky nám vždy nabízejí škálu vyladěných odstínů, ale… Pro každodenní líčení si většinou oblíbíme jen hrstku z nich a zbytek tak po čase mnohdy putuje nemilosrdně do koše. Kosmetická značka ARTDECO však přišla na trh s elegantním řešením! Už jste slyšeli o jejich magnetickém systému plnitelných beauty boxů?

Kombinujte jen své oblíbené odstíny

I výrobci kosmetiky se musí v dnešní době zamýšlet nad ekologickým aspektem svých nabízených produktů. Designérům od ARTDECO se podařilo vymyslet opravdu kosmetickou „beauty vychytávku“, kterou oceníte nejen na cestách, ale zvláště pak pro svůj každodenní make-up, se kterým rozhodně netoužíme každé ráno trávit hodiny u zrcadla v koupelně. Inovativní, magnetický, plnitelný beauty box specifikují hned 3 „E“.

  • Elegantní

  • Ekonomický

  • Ekologický

Plnitelný box funguje na bázi magnetů, které k sobě pevně přichytí jednotlivé komponenty, které si do boxu sama vyberete a následně jej jimi naplníte. Vše tak můžete snadno měnit podle svých aktuálních potřeb. Nemusíte tak kupovat další zbytečné plasty a jednoduše jen změníte odstín stínu či tvářenky.

Inovativní princip magnetů

Inovativní princip magnetů

Pro své běžné líčení si vystačíte se třemi odstíny očních stínů, ale každý máte doposud v jiné paletce? Vytvořte si snadno vlastní paletku přesně podle svých potřeb a přání. Stačí si jen vybrat ty správné odstíny a naplnit s nimi třeba kultovní magnetický box ARTDECO Beauty Box Trio.

Inovativní princip magnetických boxů

Vychytané beauty boxy ARTDECO

Vsadit můžete na černou klasiku nebo můžete sáhnout po řadě limitovaných designových edicí, které průběžně značka ARTDECO obměňuje. I co se velikostí plnitelného boxu týče, je z čeho vybírat! Klasikou je již výše zmíněný box Trio, do kterého bez problémů umístíte 3 samostatné oční stíny či tvářenku. V nabídce ale naleznete i větší pouzdra, do kterých se vejde daleko obsáhlejší portfólio kosmetických produktů.

Čím vším můžete snadno naplnit boxy ARTDECO?

Artdeco Magnetic Palette

Artdeco Magnetic Palette

Do největšího plnitelného boxu ARTDECO Beauty Box Magnum bez problémů umístíte až 12 očních stínů (tvářenka pak zabere prostor 3 očních stínů). Opravdu povedeným kouskem je pak aktuální novinka z limitované kolekce s geometrickými tvary Fall For The New Classsic. Inovativní posuvný mechanismus boxu ARTDECO Magnetic Palette je vhodný pro úschovu až 5 mono očních stínů, kamuflážního make-upu, případně make-upu s tvářenkou. Kombinací, jak tento box naplnit, je tak hned několik!

Praktičnost a jednoduchý design plnitelného boxu ocení snad každá žena. Tápete-li, co nadělit pod stromeček kosmetické fanynce, plnitelný beauty box by mohl být originálním a netradičním dárkem.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This