Vyzkoušejte si na vlastní kůži niché vůně

| 7.9.2016 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Zajímá Vás jak asi voní slavný parfém od Amouage? Či Vám nedá spát, jak asi voní medově sladká gurmánská vůně Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, která je opředena lehce kontroverzními recenzemi? Nejen tyto dvě značky, ale mnohem více unikátních niché vůní si můžete přijít otestovat na vlastní kůži. Ptáte se kdy?

Veletrh World of Beauty & Spa

Veletrh World of Beauty & Spa

Již tento pátek 9.9. 2016 se v Praze v Letňanech otevřou brány veletrhu World of Beauty & Spa, kde budete mít mimo jiné možnost na stánku Elnino.cz otestovat i niché krásky od mnoha světových značek. Na plánku areálu veletrhu hledejte stánek A64, kde na Vás čekají nejen nevšední vůně, ale nebude chybět ani testování kosmetiky Frais Monde, líčení zdarma. Můžete se těšit i na milé dárečky a speciální veletržní slevu nejen na značku Frais Monde, ale i na nákup celého sortimentu parfémů a kosmetiky v e-shopu Elnino.cz. 

Ale to ještě stále není vše – každý zákazník si může také zasoutěžit o báječné ceny nebo niché parfémy! Nenechte si ujít velkou oslavu krásy a péče o tělo. Dva dny nabité zážitky si můžete užít již tento víkend 9. – 10. září od 10:00 do 18:00 v PVA Expo Praha Letňany! 

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This