Vzácné diamanty v zubní pastě swiss smile

| 11.5.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Luxusní švýcarská dentální značka swiss smile přichází na jaře letošního roku opět s novinkou, a to s unikátní bělící péčí v podobně zubní pasty Diamond Glow. Samotný název není pouhým přiblížením, nýbrž opravdovým ztělesněním diamantové péče. Luxus, inovace, nejvyšší možná kvalita – to je swiss smile.

Diamanty už nemusí být jen záležitostí šperků

Pro péči o své zuby totiž nyní můžete použít jeden karát těch nejkvalitnějších diamantových částic. Díky své extrémně nízké abrazivitě (RDA 20) jsou tak naše zuby běleny s vysokou jemností a šetrností. Přírodní protizánětlivá složka kurkumin, obsažená v zubní pastě Diamond Glow, zabraňuje opětovnému tvoření zubního plaku.

To, že se jedná opravdu o efektivní a přitom šetrnou péči podtrhuje i fakt, že se značkou swiss smile dlouhodobě pracuje i jedna z nejluxusnějších dentálních klinik v České republice, klinika Millenium Dental Care, sídlící v Praze 1, V Celnici 10.

Diamantová zubní pasta Diamond Glow (zdroj: Instagram @swiss_smile_beauty)

Diamantová zubní pasta Diamond Glow (zdroj: Instagram @swiss_smile_beauty)

Právě v této klinice si můžete v úžasném exkluzivním prostředí dopřát tu pravou špičkovou stomatologickou péči. Osobní přístup, diskrétní atmosféra, komfortní prostředí a značka swiss smile – to vše je záruka prvotřídní stomatologické péče se záštitou švýcarské značky swiss smile.

Zaujala Vás novinka od značky swiss smile? Toužíte také vyzkoušet inovativní a vysoce luxusní dentální péči? 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This