Vzrušující novinka roku 2016 Calvin Klein CK2

| 12.2.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 1 komentář

V roce 2016 se Calvin Klein vrací ke své tradici a představuje novou unisex vůni, která je nazývána CK2. Stane se stejným hitem jako jeho unisex vůně z roku 1994 CK One?

Vzrušující vůně pro něj i pro ni

Jemná, čistá, ale i osvěžující a jiskřivá kompozice vůně Calvin Klein CK2 je odrazem moderního života, městského stylu a originality generace zvané jako Millennials (generace Y, iGen – internetové děti).

Calvin Klein CK2 (zdroj: http://goo.gl/siz9fO, citováno dne 12.2. 2016)

Calvin Klein CK2 (zdroj: http://goo.gl/siz9fO, citováno dne 12.2. 2016)

Minimalistické pojetí flakónu z tlustého, čirého skla umožňuje netradiční pohled na vůni (vzhůru nohama, na bok). Moderní forma pojetí designu v sobě ukrývá jednoduchost a čitelný odraz 90.let.

Prožijte chvíle ve dvou naplno

Calvin Klein CK2 mi trochu připomíná původní CK One. Obohacenou o kapku zemitých a kořeněných tónů, špetku soli a větší dávku květin. Podobnost zde nicméně je, ale originalita této novince rozhodně nechybí.

Složení zarazí snad každého. Někoho vyděsí na tolik, že se vůni vyhne velkým obloukem. To je však velká chyba. Unisexové vůně jsou mnohdy zatracované, nabízejí však zcela jiný pohled na svět vůní a nechybí jim špetka extravagance.

Calvin Klein CK2

Calvin Klein CK2

Složení:
Hlava: mandarinka, wasabi, lístky fialky
Srdce: kořen kosatce, růže, oblázky
Základ: santalové dřevo, vetiver, kadidlo

Calvin Klein ve své nejžhavější novince CK2 čaruje s opravdu neobvyklými složkami a kombinacemi – wasabi, mandarinky a fialkové listy v úvodu doplňují mokré oblázky (asi si musím doplnit vzdělání, neboť si jen matně vybavuji, jak voní kámen)  a diskrétní kytice z růží. Závěr patří santalovému dřevu, vetiveru a kadidlu, které je však nejspíše překryto sladkostí růže a ve vůni tak není vůbec k rozeznání.

Neobvyklá, ale přesto univerzální

Moderní, svěží vůně s chladnými vodními akordy se cca. po půl hodince promění ve sladkou květinovou kytici s mužným lehce kořeněným podtónem. Květinový oblak je ještě lehce zakalen nějakým syntetickým tónem, který nedokážu zcela přesně identifikovat. Trochu škoda, ale není to nic závažného. Jako žena sladkost vítám s otevřenou náručí, pro mnoho mužů však může být květinová stránka až příliš zženštilá.

Calvin Klein CK2

Calvin Klein CK2

Calvin Klein CK2 patří mezi unisexové vůně, které jsou univerzálně použitelné a snadno nositelné. Výdrž mě velmi mile překvapila – na vzdušnou a svěží vůni (EDT) vydrží solidních 5 hodin. Volila bych ji spíše na letní období. Sama jsem opravdu zvědavá, jak se vůně bude vyvíjet při letních teplotách.

Jaká je aktuální cena vůně CK2?

Nechte vyniknout své pravé já. Unisex vůně CK2 rozhodně stojí za vaši pozornost. Objeví se i na vašem seznamu přání?

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This