Wet n Wild láme prodejní rekordy a my víme proč!

| 23.5.2019 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Seznamte se s úžasnou značkou dekorativní kosmetiky Wet n Wild. Rodačka z newyorského Brooklynu je ve Spojených státech naprostou jedničkou a ani české ženy nešetří superlativy. Kosmetika Wet n Wild je totiž prudce návyková!

Dnes vám už přípravky Wet n Wild vybrané eshopy doručí až k vaším dvěřím, dříve byste ale kvůli nim museli přeplavat či přeletět celý oceán. Ale i samotné produkty ušly pěkný kus cesty. Když značku Wet n Wild koupil kosmetický gigant Markwins, její sídlo se z východního pobřeží přestěhovalo až do samotného města andělů – Los Angeles. A právě tam zřejmě značka padla do oka i světoznámým celebritám, jako je Jessica Biel, Meryl Streep a Claire Danes.

Wet n Wild

Wet n Wild

Ochota naslouchat a férové jednání

Kolotoč slávy se roztočil s rozmanitě barevnými rtěnkami a laky na nehty, které si velmi rychle získaly velkou popularitu. Věděli jste, že právě značka Wet n Wild jako první uvedla na trh černý lak na nehty, po němž toužily miliony žen a děvčat? Co se týká barevnosti ve světě dekorativní kosmetiky, značka je tzv. trend-setter. Nestačí jí sledovat trendy, baví ji nové trendy vytvářet a pozorně naslouchá, co si její zákazníci právě přejí.

Nikdy není pozdě začít myslet na život zvířat a šetřit přírodní zdroje. Vedení Wet n Wild dobře ví, že dnešní moderní svět si žádá kvalitní, dostupnou a bezpečnou kosmetiku, která nebude testovaná na zvířatech. Toto přání se stalo rozkazem. Když si například na oční víčka nanesete podkladovou bázi a oční stíny, nebo pleť projasníte rozjasňovačem, můžete si být 100% jistí, že pro váš dokonalý vzhled nepřišlo k úhoně žádné zvíře.

Paletky očních stínů kombinující třpytivé, lesklé a matné odstíny mě mezi přípravky Wet n Wild upoutaly jako první. Stíny nepráší, snadno se vzájemně kombinují a dají se nanášet nasucho i namokro. Chválím také jejich příjemnou texturu a naprosto bezkonkurenční výdrž.

Wet n Wild

Wet n Wild

Wet n Wild za babku

Po přečtení předešlých odstavců vás dost možná napadlo, že takovéto paletky a celkově hvězdná kosmetika bude mít i ceny šplhající se do závratných výšin. Ale není tomu tak. Značka je už sice ověnčená mnohými cenami prestižních časopisů a institucí, ale na vavřínech rozhodně neusíná. Od roku 1979 už několikrát zdražilo mléko, mouka, elektřina i palivo, ale přípravky Wet n Wild si stále drží své férové ceny.

Toužíte po krásných řasách? Vyzkoušejte známé duo na řasy Wet n Wild Lash-O-Matic. Revoluční sada ve třech jednoduchých krocích promění krátké řasy na neuvěřitelně dlouhé vějíře. Naneste řasenku, potom prodlužující a objemový přípravek a nakonec ještě jednu vrstvu řasenky. Výsledek vás okamžitě nadchne.

Wet n Wild

Wet n Wild

Inovace, které si zamilujete

Jestli sníte o bezchybné pleti, díky níž se vaše selfie fotografie obejdou bez všech filtrů, Wet n Wild ví, jak na to. Oblíbený make-up Photo Focus spolu se stejnojmenným pudrem obsahují speciálně navržený komplex, který rozptyluje světlo, a díky tomu úžasně rozjasní celý váš obličej nejen na fotkách. Tyto dva přípravky byly testované s několika modely chytrých telefonů a v nejrůznějších světelných podmínkách. Uspěly bez výjimky.

V každé skupince 10 žen jistě najdete minimálně 9 takových, kterým bude název Wet n Wild povědomý. Tou desátou jste možná doteď byla vy, nebo stále ještě jde o nějakou vaši známou. Přispějte proto k šíření povědomí o této jedinečné značce a jestli se vám článek líbil, sdílejte ho dál. Samozřejmě až potom, co si ulovíte nějaké fajn kousky pro sebe.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This