YSL Mon Paris: Vášeň, láska a Paříž

| 6.2.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Elegantní dámy, sladká vůně makronek, dominanta v podobě Eiffelovy věže, zamilované páry, křehká zeleň i bohatý noční život – to vše je Paříž, která dokáže uspokojit skutečně každého návštěvníka. Dokáže však novinka od značky Yves Saint Laurent všechny tyto vjemy zprostředkovat pomocí jediné vůně Mon Paris?

Mon Paris – vášeň a dobrodružství

Říká se, že Paříž si snadno zamiluje každý. Z vůně Yves Saint Laurent Mon Paris na vás dýchne atmosféra tohoto asi nejromantičtějšího města planety plnými doušky. Oddaná, intenzivní, plná čisté lásky. Dámský parfém YSL Mon Paris představuje esenci plnou jiskřivých tónů, vášně a smyslnosti. Stává se ideálním doplňkem mladé moderní ženy, která svůj život prožívá den co den naplno.

YSL Mon Paris

YSL Mon Paris

Flakónek z křehkého skla v pudrově-růžové barvě je doplněn akcentem černé stuhy – jednoduchý, elegantní a luxusní flakón, který se stane ozdobou nejednoho nočního stolku.

Vydejte se na romantickou procházku Paříží

Yves Saint Laurent Mon Paris představuje svůdnou, přitažlivou a oslňující dámskou vůni, která má potenciál uspět spíše u mladší generace dívek a žen. Sladká, spíše ovocná kompozice, dokáže probudit všechny vaše smysly. Vůně Mon Paris se otevírá ovocným mixem z bergamotu, jahody, malin a hrušky. Srdce milovnic ovocenek zaplesá radostí – sladký ovocný akcent je totiž ve vůni znatelný po celou dobu.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris

Složení:
Hlava: hruška, bergamot, malina, jahoda
Srdce: jasmín, pivoňka, durman, pomerančové květy
Základ: pačuli, pižmo, ambroxan, lístky pačuli

Bohužel z květinového srdce je znatelná snad jen pivoňka, ostatní květinové složky (jasmín, durman, pomerančový květ) se ztrácejí pod nadvládou pižmového základu. Smyslné pižmo se ke slovu přihlásí již po první půlhodince. Společně s poměrně intenzivní pačuli a chypre ambroxanem tvoří klasický, leč dostatečně provokativní a dlouhotrvající základ.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris

Jakmile si vůni stříknete na pokožku, můžete se okamžitě těšit z jasných sladkých tónů malin a jahod. Vůně Mon Paris na mne celkově působí komplexně, není nijak komplikovaná a nepotřebuje čas k rozvinutí. Zkušenější a rozmlsanější znalce (nejen) francouzských parfémů Mon Paris ničím nepřekvapí. Ale nebojte, Yves Saint Laurent v žádném případě nevytvořil pouhou lepkavou směsici cukrové vaty,

Vůně YSL Mon Paris je velmi decentní a šarmantní – nepočítejte však, že provoní vaše okolí do vzdálenosti několika metrů. Ale o tom tato vůně není. Jde především o její unikátnost a osobitost, která má šanci oslovit ženy, které touží po jednoduché, líbivé a zároveň neotřelé vůni.

[Celkem: 4    Průměr: 2.8/5]
Share This