Záhadná Bottega Veneta Eau de Velours

| 12.12.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Hledáte-li společníka pro podzimní procházky pestrobarevnou sychravou krajinou, sáhněte po nové limitované edici Bottega Veneta Bottega Veneta Eau de Velours. Diskrétnost, kvalita a nepřekonatelné řemeslo, kterým značka zavedla svůj osobitý standard luxusu. Jaká však je ona smyslná a tajemná novinka roku 2017?

Nová, rafinovaná adaptace

Smyslná, velmi ženská a osobitá. Libujete-li si v nevšedních kombinacích s živočišným koženým aspektem, pak detailně prozkoumejte novinku z dílny Bottega Veneta. Pro milovníky značky dobře známý akord kůže opět provází celou kompozici vůně Bottega Veneta Eau de Velours. Značně sofistikovaná chypre-květinová vůně se tentokrát točí kolem okvětních lístků sametového absolutu růže.

Limitovaná edice Bottega Veneta Bottega Veneta Eau de Velours

Za výrazné podpory bergamotu a růže v úvodu se otevírá nečekaně intenzivní a originální dámská vůně, která pohltí všechny vaše smysly. Celou svou voňavou stezku prochází za výrazné podpory typického akordu kůže. Dozrávající švestka svou jemně nakyslou sladkostí dodává vůni potřebnou dávku čerstvosti a stává se skvělým kontrastním prvkem, který dokonale ladí s ostatními složkami.

Koho by napadlo, že právě švestka, okořeněná špetkou růžového pepře, dokáže být tak prvotřídním pojícím článkem. Kožená dohra v závěru je opět fenomenální (zřejmě podmíněna pačuli, které přidává na objemu této koženky). Dámská vůně Bottega Veneta Eau de Velours vás bude uchvacovat svou neskonalou krásou po více než 10 hodin.

Bottega Veneta Eau de Velours

Bottega Veneta Eau de Velours

Obal Eau de Velours si zachovává autentičnost vůči zavedenému konceptu značky Bottega Veneta, který se vyznačuje vynikajícím zpracováním a inovativním designem. Měkké, jemně zaoblené křivky zdobí sametová kožená šnůrka na hrdle flakónu.

Zahalte se do svůdných tónů vůně Bottega Veneta Eau de Velours a podtrhněte svou krásu a půvab s touto elegantní parfémovanou vodou.

[Celkem: 6    Průměr: 3.3/5]
Share This