Zakousněte se do svůdného jablka Nina Ricci Nina

| 19.5.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Po letech jsem měla opět možnost vrátit se k všeobecně známé a oblíbené vůni Nina Rici Nina. Změnila se? Dozrála? Nebo je stále stejná? Utrhněte si z našeho voňavého stromu své vlastní jablko Nina Ricci Nina a posuďte sami, zda stojí za hřích.

Magická a okouzlující pohádka

Tohle jablíčko bylo vůbec jednou z prvních vůní, které jsem ještě jako malá slečna dostala. Tehdy jsem ještě neměla ani ponětí o tom, že je svět vůní a parfémů tak půvabný a jaké krásy skrývá. Když jsem k němu po letech opět přivoněla, ihned mi připomněla červenou, zaláskovanou vůni Amor Amor od značky Cacharel. Obzvláště pak úvodní citrusové tóny, které jsou zkroceny sladkými gurmánskými tóny, jsou si velmi podobné. Nina je však oproti Amorovi více svěžejší.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/911287669 nina ricci nina

Nina Ricci Nina

Dámská vůně Nina Ricci Nina byla koncipována výhradně pro mladé publikum. Líbila se již v roce 2006, kdy byla uvedena na trh, a věřím, že se i nadále bude líbit mladší generaci, která v ní nalezne tolik potřebnou něžnost a svěžest.

Sladké a šťavnaté jablko

Nina je elegantní, květinově-ovocná vůně s opravdu velkou dávkou sladkosti. Máte v oblibě sladké vůně s ovocnou citrusovou příchutí? Pak byste měla tuto vůni alespoň jednou vyzkoušet.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/931821341 2014 09 23 20.33.55

Nina Ricci Nina

Labužnicky laděné srdce – pralinky, vanilka, kandované červené jablko, dostatečně pohlcuje a dotváří k obrazu svému celou kompozici vůně. Jeho bohatý a až extrémně sladký závoj obtéká i jemnou pivoňku a květ měsíčnice.

Máte chuť na šťavnaté jablíčko?

A kde je jablko? Všude! Jeho sladkou, lehce nakyslou a svěží příchuť naleznete jak v srdci, tak v základu vůně, kde jej tvoří jabloňové dřevo. Na samotném závěru se dočkáte sladké ovocné tečky, s lehce cukrovým podbarvením. Výdrž je průměrná. Od ovocných vůní však nemůžete nikdy očekávat celodenní vytrvalou vůni.

Dnes už asi nebude patřit vůně Nina Ricci Nina k vůním, po které by mé srdce toužilo a muselo je mít za každou cenu. Ale jsem ráda, že mám doma ten roztomilý flakónek, který je půvabným členem mé skromné sbírky.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This