Zaostřeno na péči o vlasy pro muže

| 28.1.2015 | Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

I muži řeší problémy s vlasy a volba té správné vlasové kosmetiky je základ. Je nezbytností, která nesmí chybět v koupelně jak u žen, tak u mužů.

Existují ale i takoví muži, kteří na své kadeře příliš nedbají a používají v tom lepším případě šampon, který momentálně najdou zapadlý v koupelnové skříňce. Mnozí muži možná ani netuší, že mají zcela odlišné vlasové vlákno a ne vždy daný šampon či kondicionér může vlasovému vláknu pomoci. Drazí pánové, ale to samé platí i pro dámy, zamysleli jste se někdy nad tím, proč se Vám mastí vlasy více než kolegovi v práci? Každý typ vlasů potřebuje speciální péči. Takže nejprve zamiřte k nejbližšímu k zrcadlu a řádně prozkoumejte svou kštici.

Prozkoumáno? Perfektní, teď již víte, jaký neduh Vaše vlasy trápí. Podle toho byste si nyní měli vybrat ten správný vlasový produkt, který Vaše vlasy promění v hřívu hodnou králi tvorstva.

Normální vlasy

Pokud jste u zrcadlové testu neshledali nějaký zásadní problém, s největší pravděpodobností máte typ normálních vlasů. Gratulujeme! To znamená, že se Vám vlasy ani nadmíru nemastí, ani je nemáte slabé, zkrátka jsou ideální. Vy to nebudete mít s výběrem složité. Je možné používat i obyčejný šampon např. od sportovní značky Adidas Extra Fresh. Vůně tohoto produktu dokonale nabudí Vaše vlasy i celé Vaše tělo novou energií.

Jemný šampon s výživnými látkami nabízí i populární značka vlasové kosmetiky Farouk Systems. Vjejich nabídce nalezneme i pánský šampon pro normální vlasy CHI Man Daily Active Clean Shampoo, který účinně čistí vlasy a masíruje pokožku hlavy. Dodává vlasům sílu a objem bez zatížení.

Mastné vlasy

Neduh, se kterým se potýká valná většina mužů. Pokud trápí tento problém i Vás, zkuste se zaměřit například na vlasový sprej, který eliminuje tvorbu mazu a stimuluje vlasy již od kořínků. Jedná se o bezoplachovou péči. Doporučit můžu sprej od známé značky Kérastase Homme Capital Force Treatment AntiOiliness. Sprej aplikujte na vlasové kořínky do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte a upravte jako obvykle.

Ke každodenní péči doporučuji jednoznačně povzbuzující šampon pro mastné vlasy Redken For Men Mint Clean Shampoo. Složení tohoto produktu je obohaceno o proteiny a mátu pro silnější vlasy a příjemný chladivý efekt. Chladivá máta nejen že osvěží a povzbudí, ale blahodárně zklidňuje rovnováhu vlasové pokožky.

Jemné, slabé a padající vlasy

Pociťujete, že jsou Vaše vlasy zničené slabé, suché a bez života? Velmi jemné a řídké vlasy zkuste oživit šamponem značky Goldwell Dualsenses For Men Thickening Shampoo, který hloubkově hydratuje a posiluje vlasy. Jeho síla spočívá ve speciálních obsažených složkách, které vlasy vyživují a jsou nadále zdravé a silné.

Když Vaše vlasy začnou padat, je nejvyšší čas začít péči o své vlasy brát opravdu vážně. Pravda, ženám muži s pleší připadají sexy, ale s kouty či polopleší s tzv. přehazovačkou na půvabnou ženu moc nezapůsobíte. Pokud jste zachytili tento problém ještě v počátku, pomůže Vám přípravek proti padání vlasů Redken Intra Force Hair Advance. U Hair Advance péče proti vypadávání vlasů je klinicky prokázáno, že zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů a pomáhá zvýšit hustotu vlasů. Stimuluje aktivitu vlasového kořínku, vyživuje jej a zanechává vlasy silné a zdravé.

Špatný stav vlasů u mužů bývá nejčastěji zapříčiněn právě špatnou volbou vlasové kosmetiky, která nekoresponduje s vlasovým typem. Je velmi důležité vnímat své vlasy a dopřávat jim tu péči, kterou si zaslouží.

[Celkem: 4    Průměr: 2.5/5]
Share This