Zažeňte mráz hřejivými parfémy

| 19.1.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

I když by z teploty venku zamrzla pomalu i rtuť v teploměru, naše hřejivé parfémy se zimy nebojí. Mráz ani sníh neutlumí smysly tak, aby unikly charakteristické tóny těchto dvou krásek. Proč jsou vhodné právě do těchto chladných dní? Čtěte dál a poznejte obě vůně.

Jak vybírat parfémy pro chladné dny?

V zimě se vonné částice parfémů rozplývají ve vzduchu mnohem pomaleji než v létě. Zima se tak logicky stává ideálním časem pro výrazné, silné parfémy, které si v létě můžeme dovolit jen zřídkakdy. Rozhodně se nejedná o žádné babské povídačky.

Hřejivé vůně

Hřejivé vůně

Vědkyně Pamela Dalton z centra zabývajícího se smyslovým vnímáním v USA odhalila i další zákonitosti vnímání vůně. Souvisejí s umístěním receptorů, kterými lidský nos zaznamenává pachy. Stále nevěříte? Tak pak přivoňte k teplé a studené polévce a jistě mi dáte za pravdu.

Záhadná a sametově hladká Hugo Boss Deep Red

Jak napovídá již sám název, parfém má hloubku a svou temnou stránkou může leckoho zaskočit. Provokativní dámská vůně Hugo Boss Deep Red rozhodně nenechá nikoho chladným a dokáže snadno rozproudit krev v žilách. Svou povahou je vůně Deep Red sladká, ale takovým jiným sobě vlastním způsobem. Dřevitá a jemně pudrová vanilka s pikantními tóny zázvoru a šťavnatostí citrusů chrání před přehnaným sladkým oparem.

Hugo Boss Deep Red

Hugo Boss Deep Red

Nejdříve ucítíte šťavnaté a současně hřejivé ovoce – citrusy, hrušku a černý rybíz. V ten pravý okamžik se ke slovu přihlásí květ tuberózy a pikantní zázvor. V závěru může Deep Red vzdáleně evokovat Hypnotic Poison od Diora, avšak s více nostalgickým charakter.

Hugo Boss Deep Red je velmi magická a přitažlivá vůně, která povzbudí smysly, ale pozor – není vůní, která sedne každému. Raději proto nejprve vyzkoušejte vzorek.

Zamilovaná Cacharel Amor Amor Absolu

Kdo kdy miloval vůni Amor Amor od značky Cacharel, ten si zamiluje i Deep Red a bez okolků i verzi Absolu, o tom není pochyb. Cacharel Amor Amor Absolu má svou osobitou gurmánskou tvář, která dává všeobecně známé vůni zcela nový kabát.

Cacharel Amor Amor Absolu

Cacharel Amor Amor Absolu

Tóny, které se k Vám dostanou hned v úvodu dámské vůně Cacharel Amor Amor Absolu, budou i přes značnou absenci citrusů (verze Absolu se zbavila velkého podílu citrusů) převážně ovocné. Nejvíce vnímám černý rybíz a ananas. Větší pozornost na sebe ale poutá hřejivý základ. Mezi gurmánskými parfémy se čokoládově-oříškový desert s kapkou vanilky v podání Amor Amor Absolu značně odlišuje.

Pokud na teplé dny volíte ráda květinově-ovocné parfémy a hledáte k nim vhodnou alternativu na chladné zimní období, vyzkoušejte oba tyto dámské parfémy. Možná v nich naleznete to, co již tak dlouho hledáte.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This