Zazimujte svoje vlasy včas

| 13.11.2014 | Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Nečekejte až mráz zničí Vaše vlasy! Začněte se správnou péčí už dnes. Vaše vlasy  již nebudou muset na péči čekat jako na spasení.

Díky čemu vlasy v zimě trpí?

Suchý vzduch v místnostech, kde se topí a nízké ranní teploty se už nyní podepisují na Vašich vlasech. Nevíte, jak dát Vaši kštici správný tvar, chybí jí lesk, je jemná a vysušená až příliš? To jsou všechno varovné příznaky, kterými vlasy protestují a vysílají varovné signály S.O.S.. Jak si s nimi poradit? Velmi jednoduše. Zjistěte, co jim chybí a dejte jim to.

Vlasy pěkně pod čepicí

Vlasy pěkně pod čepicí

Zásady, které v zimě dodržovat:

  • Noste čepice! Jedině tak udržíte své vlasy pěkně v teplíčku.
  • Snažte se co možná nejméně fénovat a kulmovat vlasy ráno těsně před odchodem ven.
  • Vlasy si myjte vlažnou vodou a používejte pouze kvalitní vlasovou kosmetiku.
  • Po každém mytí ošetřete vlasy kondicionérem.
  • NIKDY nevycházejte ven s mokrými či vlhkými vlasy. Riskujete i své zdraví!
  • Šetřete s šampónem.

Že Vám čepice nesluší? Nevěřím. Ale pokud jste i tak zarputilý odpůrce jakýchkoli pokrývek hlavy, schovejte vlasy alespoň pod šálu či límec. V chladném mrazivém období se pokožka hlavy vysušuje ještě více než v létě, proto netrapte pokožku hlavy častým šamponováním.

Pryč se slámou na hlavě!

Teploty pod bodem mrazu a vlněné čepice nejvíce nemají rády jemné vlasy. Jejich největším problémem je, že jsou možná i o třetinu tenčí než běžné vlasy. Bez pomoci stylingu nemají dost sil, aby udržely účes v takovém stavu, jaký byste si představovali. Účes je mdlý a vlasy elektrizují.

Na pomoc by Vám mohla přijít značka vlasové kosmetiky Tigi. Produkty z řady Tigi Catwalk pomohou zkrotit i ty nejjemnější vlasy, aby nelétaly. Šampon zacelí poškozená vlasová vlákna a chrání je před tepelným poškozením. Uhlazující kondicionér a sprej jim dodá sílu, zkrotí je a udrží na místě. Ochranný sprej a kondicionér na poškozené vlasy napraví škody, kterými vlasy již trpí  a zastanou funkci neviditelných ochránců.

Tigi Catwalk

Vlasová kosmetika Tigi Catwalk – profesionální kosmetika pro barvené a poškozené vlasy.

Potřebujete denně tuny gelu či vosku a stále to není ono? Žijí si Vaše vlasy vlastním životem? Jsou extrémně vysušené? Možná to způsobily přechody ze zimy do tepla a naopak. Nebo ještě něco horšího – funkce mazových žláz ve vlasové pokožce pokulhává. Vlasům pak chybí přirozený ochranný film a dochází k rapidnímu poškození struktury vlasu. Není nic snazšího, než pokožce pomoci a ochranu vrstvu vytvořit. Přípravky vlasové kosmetiky Kérastase Nutritive vlasy intenzivně změkčují, vyživují, hydratují a chrání. Nebudou již tak lámavé a snadněji je rozčešete i vytvarujete.

Vlasová kosmetika Kérastase Nutritive

Pokud Vám vypadne pár vlasů denně, není důvod k panice. Může to být sezónní záležitost a vlasy jsou v přechodné fázi, po níž bude následovat fáze klidu a pak opět porostou. Pokud však tyto změny způsobil stres, nemoc, hormonální nerovnováha nebo ne příliš dobrá životospráva, pomoc je akutní! Povolejte na pomoc řadu vlasové kosmetiky Elseve Arginine Resist X3, která byla navržena pro ženy, které mohou mít vlasy jemné, ale k problémům se přidalo i vypadávání vlasů.

L´Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3

L´Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3

Další přípravky profesionální vlasové kosmetiky L´Oreal Paris

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This