Zázrak jménem Orofluido Asia Zen

| 9.8.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Máte i vy od přírody suché vlasy se sklonem ke krepatění, lámání? Tvůrci legendárního zlatého vlasového oleje od Orofluido přišli na trh s novinkou – Orofluido Asia Zen Control Elixir. Vyrovná se svému předchůdci?

Luxusní vlasová péče inspirovaná Asií

Moje dlouhé vlasy mají většinou vlastní rozum – zkrotit je dá leckdy pěkně zabrat. Proto na výběr vlasové kosmetiky a samotnou péči o svou hřívu kladu velký důraz. Nejen ve vlasové péči preferuji přírodní výtažky. Dříve jsem na své suché a poškozené konečky používala olej od Macadamia. Již nějaký ten pátek však pokukuji po značce Orofluido. O jejich tekutém zlatu básní snad všichni, já jsem si však do svého nákupního košíku nakonec přihodila jejich novinku inspirovanou mou milovanou Asií – vlasový elixír Orofluido Asia Zen Control Elixir.

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Orofluido Asia Zen je ucelenou vlasovou kosmetickou řadou, která obsahuje šampón, kondicionér, masku a samozřejmě luxusní vlasový olej. Nejvíce tuto vlasovou péči ocení majitelky suchých, hrubých a lámavých vlasů. Samozřejmě si uvědomuji, že ne všichni jsou ochotni investovat do celé nové péče, pro začátek rozhodně nic nepokazíte pořízením vlasového oleje.

Dárková sada Orofluido Asia Zen Control Kit

Dárková sada Orofluido Asia Zen Control Kit

Můj TIP ► vyzkoušejte dárkovou sadu Orofluido Asia Zen.

Jaký je vlasový elixír Orofluido Asia Zen Control Elixir?

Výjimečný! Orofluido jsem si okamžitě zamilovala (promiň Macadamio). Již po první aplikaci jsem cítila viditelné zlepšení kondice vlasů, které po dovolené u moře dostaly pořádně zabrat. Nerada se loučím byť jen s jediným centimetrem délky svých vlasů. Chudák kadeřnice, zase si pořádně nezastříhá.

Orofluido Asia Zen Control Elixir vlasový elixír

Orofluido Asia Zen Control Elixir vlasový elixír

Základ výjimečného účinku je skryt ve třech účinných složkách – Tsubaki (kameliový olej), výtažek z bambusu a rýžový olej. Tato lákavá směs vás okamžitě přenese do srdce Asie. Během okamžiku se tak budete cítit jako pravá gejša v okiji.

Tsubaki – kameliový olej

 • ideální volbou pro suchou pokožku i vlasy
 • výrazně posiluje křehké a lámavé vlasy
 • působí proti stárnutí
 • bojuje proti krepatění
 • obnovuje elasticitu vlasu
 • zanechává vlasy hladké, lesklé a snadno upravitelné

Výtažek z bambusu

 • vyživuje vlasy
 • zvyšuje odolnost vlasu
 • chrání před škodlivými vnějšími vlivy prostředí

Rýžový olej

 • bohatý na antioxidanty, esenciální mastné kyseliny a vitamíny E a B
 • pomáhá předcházet třepení vlasů
 • posiluje a vyživuje vlasové vlákno
 • dodává vysoký lesk
Orofluido Asia Zen Control Elixir

Orofluido Asia Zen Control Elixir

K dokonalosti nechybí vůbec nic – ani výjimečná vůně. Vlasový elixír Orofluido Asia Zen Control Elixir má lehkou, ovocně-květinovou vůni, která je samozřejmě nejintenzivnější při samotné aplikaci, ale těšit se z ní můžete po celý den. Vaše vlasy provoní a bude dotvářet obláček něžné voňavé aury kolem vás. Zpočátku ucítíte ovocné tóny mandarinky, srdce je zcela zahaleno do omamné květinové vůně kamelie a bílých květů (měkké a příjemné, žádný bolehlav), základ patří sladkému karamelu a santalu.

Správná aplikace je základ

Někdy méně znamená více. Pokud nechcete vypadat jako umaštěná či zmoklá čivava, ale chcete si užívat zdravé a bujné hřívy, měla byste vlasový olej aplikovat v přiměřeném množství. Svou přehnanou horlivostí docílíte jen umaštěných kadeří, pokud budete používat jen extrémně malé množství, nebudete moci plně ocenit všechny výhody.

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Jak aplikovat?

 1. Nalijte si přibližně čajovou lžičku oleje do dlaní (správné množství musíte otestovat podle hustoty a kvality svých vlasů). 
 2. Lehce rozetřete ve dlaních.
 3. Vetřete do ručníkem osušených, ještě vlhkých vlasů.
 4. Poté vlasy upravte dle svých potřeb.

3 věci, které na tomto oleji miluji

Samozřejmě nedám dopustit na tu úžasnou jemnou rýžovou vůni. Jsou však i další vlastnosti oleje od Orofluido, které jsem si zamilovala. Za prvé – po aplikaci oleje nemám pocit umaštěných vlasů. Moje vlasy do sebe olej okamžitě vsáknou.

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Orofluido Asia Zen Control Elixir

Za druhé – praktický uzávěr s plastovým ústím lahvičky, které umožňuje přesnou aplikaci a zamezuje nechtěnému vylití většího množství oleje. Za třetí –  stačí jen velmi malé množství, abyste si mohla užít všech výhod, takže vám vlasový olej Orofluido vydrží neskutečně dlouho.

Za mne osobně patří vlasový elixír Orofluido Asia Zen Control Elixir k tomu nejlepšímu, co můžete svým vlasům dopřát. A pozor – na Elnino.cz jej pořídíte již kolem 200 Kč.

Máte vlastní zkušenost s vlasovou kosmetikou Orofluido? Podělte se s námi o své zkušenosti do komentářů. 

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This