Zbrusu nový parfém Escada Celebrate N.O.W.

| 18.10.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Užívejte si bezstarostný podzim plnými doušky. Značka Escada nedávno překvapila svou parfémovou novinku. Jaká je? Nadčasová, hravá, vzdušná a optimistická dámská vůně Escada Celebrate N.O.W. odhaluje naprosto novou tvář této značky. Oslavte život právě teď.

Květinově-orientální vůně, která podtrhne vaši osobnost

Escada Celebrate N.O.W. je na pultech parfumérii poměrně krátce (na trh byla uvedena v září 2017). Za tak krátkou dobu si již stihla získat poměrně slušnou základnu fanoušků.  Její něžná květinovými tóny prošpikovaná vůně neztrácí nic na své síle, smyslné ženskosti i výdrži. Hlavním nosným prvkem vůně je omamná magnólie, jenž je symbolem vytrvalosti a laskavosti. Jak příhodné přirovnání pro tuto vůni.

Pro ženy, které žijí každý okamžik naplno

Vůně není nijak komplikovaná. Na první pohled jednoduché složení však skrývá harmonickou a vyváženou vůni. Jednotlivé složky jsou snadno rozpoznatelné a po celou dobu trvání vůně drží všechny poznámky stejně.

Escada Celebrate N.O.W.

Escada Celebrate N.O.W.

Neočekávejte nějakou výraznou smršť jako v Magnetism. Escada Celebrate N.O.W. je dost umírněnou dámskou vůní. Po květinové vůni vodní magnólie rozpoznáte bez pochybností vanilku. Záměrně jsem přeskočila úvod, který patří zázvoru. Zázvor je výrazný, ale poměrně rychle odezní a pouze dotváří „pikantní ocásek“.

Složení:
Hlava: zázvor
Srdce: magnólie
Základ: vanilka, skořice, tonka

Escada Celebrate N.O.W.  – to je harmonická směsice kořeněných a čerstvých tónů, které doplňují květinové srdce a hřejivý základ ze skořice, sladké vanilky a tonky. Tato netradiční směsice dodává vůni lehce zemité, a tak trochu nostalgické pojetí.

Většinou mne parfémy od značky Escada nechávají chladnou (neřadím se k jejich skalním fanouškům), novinka Escada Celebrate N.O.W. mne však mile překvapila. Její jemná sexy vůně se drží blízko kůže, není tedy nijak obtěžující a směle ji tak můžete nosit kamkoli a kdykoli.

 

[Celkem: 4    Průměr: 3/5]
Share This