Žhavá novinka Deep Euphoria! Znáte ji?

| 14.9.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Kdo by neznal silnou a sladkou vůni Calvin Klein Euphoria se svým smetanovým podtónem. Od roku 2005, kdy byla původní Euphoria uvedena na trh, jsme se dočkali již 11 verzí této veleúspěšné dámské vůně (Gold, EDT, Blossom, Crystalline, Essence a další). Letošní rok s sebou přináší novou variaci – tentokrát s názvem Deep Euphoria. Je lepší než originál?

Stane se hitem letošního podzimu?

Když se řekne v parfémovém světě Euphoria, napjaté nosy všech příznivců této značky zbystří. O to více, když se jedná o očekávanou novinku roku 2016. Klasický design flakónu je ve své nové temné verzi snad ještě více impozantní. Elegantní a stylový. Jaká je ale samotná vůně?

Calvin Klein Deep Euphoria

Calvin Klein Deep Euphoria

Dámskou vůni Calvin Klein Deep Euphoria můžeme dle složení zařadit mezi chypre-květinové vůně. Deep Euphoria představuje temperamentní a odvážnou ženu, milující dobrodružství a vlastní osobitý styl. Bohužel elegantní dámu, kterou představovala sametově sladká původní verze Euphorie, neočekávejte. Deep Euphoria zaujme spíše mladší, sebevědomé ženy. Je lehce provokativní a svérázná, ale i přesto zůstává svůdná.

Složení:
Hlava: lístky mandarinky, bílý pepř, cascalone
Srdce: pelargónie, pivoňka, růže, jasmín sambac
Základ: dřevité tóny, pačuli, pižmo

Čerstvý začátek spojuje tóny listů mandarinek, bílého pepře a cascalone (nová vylepšená molekula klasické mořské vůně calone), která dodává vůni svěží mořskou slanost. Květinové srdce mne až překvapilo svou živostí – magickou černou růži doprovází romantická pivoňka. Bohužel však pivoňka není v srdci tak výrazná, spíše tedy převládá růže. Uvidíme, zda se více nerozvine v chladnějším počasí. Chypre základ tvoří pačuli a pižmo. Dlouze jsem přemýšlela, co mi k závěru vůně připomíná – oblíbenou Coco Mademoiselle, ale bez řádné dávky pačuli.

Calvin Klein Deep Euphoria

Calvin Klein Deep Euphoria

Nová dámská vůně Deep Euphoria rozhodně není hlubší a výraznější než originál. Vůni by spíše slušelo označení Shine či Light. Díky netradiční slanosti a poměrně výraznému pačuli, má v sobě vůně Deep Euphoria jakýsi mužský element. Za unisex bych ji přímo neoznačila, ale… Vyzkoušejte a napište.

Dámská vůně Euphoria byla, je a bude vždy pojmem. Bohužel se má očekávání na až temně výraznou, sladkou a impozantní vůni v podání Deep Euphoria zcela nevyplnila, ale právě díky tomu si možná novinka Deep Euphoria nalezne více fanoušků. Přece jen je univerzálnější a snáze nositelnou dámskou vůní, než jak jsem si ji tajně vysnila.

[Celkem: 3    Průměr: 2/5]
Share This