Žhavá novinka mezi pánskými parfémy

| 8.12.2015 | Pánské parfémy, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Těm, kteří budou tradičně každoročně shánět v časovém presu „něco“ pod stromeček a jejich mysl připomíná spíše splašenou kobylu, ráda ulevím tipem, kterým by mohli jako dárci zabodovat a ještě si v klidu zajít na šálek dobré kávy.

Často slýchávám o tom, jak je neskutečně obtížné překvapit své muže, partnery či kamarády nějakými originálními parfémy. Milé dámy, v následujících řádcích Vám představím pánskou novinku, která se zabydlela v parfumériích.

Jednoduchá a klasická pánská vůně Strictly Jil Sander

Bystrým pozorovatelům neunikla dámská předzvěst v podobě parfému Simply.  Pánská vůně Jil Sander Strictly byla jen otázkou času, kdy nastoupí na scénu. Elegantní a nadčasový flakón se sympatickým válcovým tvarem je zároveň i vizuálním potěšením na poličce.

Jil Sander Strictly

Jil Sander Strictly

Složení: 
Hlava: pepř, bay essence
Srdce: muškátový oříšek, kardamom
Základ: cedr, tonka, vetiver

Strictly symbolizuje po poslední kapky rčení o jednoduchosti a v ní ukryté kráse. Vůně je přímočará, velmi mužná, klasická a nestárnoucí. Proto v ní najdete maskulinní vetiver, udávající celkový tón. Podpora kardamomu a pepře dodává až vibrující pocit. Citlivé nosní senzory rozpoznají ve složení stále častěji používané aroma lískových oříšků a také nádech esence z vavřínu.

Jil Sander Strictly

Jil Sander Strictly

Jil Sander Strictly bych z parfémového tvarosloví přeložila jako výlučně čistou a moderní, přitom odvážnou a zároveň vyčkávající na správný moment rozvinout svou eleganci s omračující přirozeností. Ve výsledku se tak muži mohou těšit z kořeněné, aromatické, dřevité, balzamikové vůně. Z vůně se zhmotňuje muž sebejistý, charismatický, rozhodný i citlivý. Takový James Bond všedních dní.

Mrkněte jaká je aktuální cena.

[Celkem: 1    Průměr: 1/5]
Share This