Žhavé letní novinky od Giorgio Armani

| 27.6.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Giorgio Armani propojil svou notoricky známou akvatickou vůni Acqua Di Gioia s dalšími elementy přírody. Nově se po boku této kultovní vůně objevují svěží novinky Giorgio Armani Air di Gioia a Sun di Gioia. Jaké jsou?

Ještě větší potěšení z Acqua Di Gioia

Dvě nové vůně od značky Giorgio Armani na jaře 2016 perfektně doplnily řadu Acqua Di Gioia. Rafinovaně zprostředkují člověku setkání s něčím známým, ale současně přichází se zcela novou tváří této dnes již kultovní vůně. Řada Acqua di Gioia, konkrétně jeho nová limitovaná edice, má také druhou ženskou tvář – stala se jí supermodelka Barbara Palvin.

Výbuch svěžesti: Giorgio Armani Air di Gioia

Vzdušná verze Giorgio Armani Air di Gioia představuje dle složení něco nepoznaného. Otevírá se velmi intenzivní svěžestí. Je z počátku tak výrazná, až mne to samotnou zaskočilo. Dokonale evokuje ten pocit, kdy v přímořském letovisku vystupujete z letadla a doslova Vás praští horký letní vzduch. Intenzivní slaný akord v úvodu několikanásobně znásobí svěží tóny neroli a pomeranče v úvodu.

Giorgio Armani Air di Gioia

Giorgio Armani Air di Gioia

Složení:
Hlava: neroli, pomeranč, sůl
Srdce: pomerančové květy, pivoňka, ylang-ylang 
Základ: kašmírové dřevo, cypřiš, mech, pačuli

Dominantní pivoňkové srdce zjemňuje kašmírové dřevo okořeněné o pačuli s dotykem mechu. Ač se mnohým může jevit spíše jako pánská, výrobce ji jasně zařadil mezi cypřišové dámské vůně. Stane se letním skvostem pro dámu, která miluje divokost a živelnost přírody.

Pokud toužíte po eleganci i na letní dovolené, zabrouzdejte raději do jiných vod. Giorgio Armani Air di Gioia je fascinující, živelná, přirozeně okouzlující. A přesně taková můžete být letos v létě i Vy.

Mrkněte se na aktuální cenovou nabídku této novinky.

Sun di Gioia: S lehkým nádechem orientu

Řekněme si to upřímně, orientálně-květinová novinka Sun di Gioia Vás může z počátku nudit. Svým složením a exotickým závěrem připomíná mnohé letní vůně. Naštěstí Armani nezklamal ani tentokrát a přidal Sun di Gioia špetku svého parfémového umu.

Giorgio Armani Sun di Gioia

Giorgio Armani Sun di Gioia

Složení:
Hlava: frézie, bergamot
Srdce: ylang-ylang, jasmín, frangipani
Základ: benzoin, iris, vanilka, ambroxan

Parfémovaná voda Giorgio Armani Sun di Gioia ke svému životu nutně potřebuje slunce a horko. Bohužel v našich zeměpisných šířkách její půvab a krása nikdy tak nevynikne. Lehký pudrový poprašek (na svědomí jej má kosatec) na těle společně s vanilkou vytváří sladce krémovou esenci. Bohužel si již po nějakých dvou hodinách nos zvykne a výdrž je proto označována jen jako průměrná. Pro okolí je Giorgio Armani Sun di Gioia příjemná. Bohužel nic převratného, ​​ale…

U moře je jiná! Výrazně smyslnější, vitálnější, jiskřivější a hlavně výraznější. Ambroxan potřebuje vlhkost, aby se předvedl a ukázal půvab parfému zrozeného pro horké slunečné paprsky – sladký, hřejivý se silně exotickou atmosférou. Sun di Gioia jednoduše nepatří do klimatizované kanceláře se suchým vzduchem. Dopřejte ji v našich podmínkách alespoň slunné dny na koupališti a pak jí teprve hodnoťte.

Giorgio Armani nás možná přeci jen měl předem upozornit, že vůně vynikne jen v určitých podmínkách. Pro zbytek světa bude Sun di Gioia jen další sladká letní vůně, která chce parazitovat na slávě Acqua di Gioia.

Mrkněte se na aktuální cenovou nabídku této novinky.

Limitovaná edice není čistě akvatického rázu, neobsahuje citrusový či melounový akord ani vodní tóny, i přesto bude evokovat moře a hloubku oceánu. Toužíte po letní změně, pak jste a správném místě.

[Celkem: 1    Průměr: 3/5]
Share This