Ziaja: TIP na kvalitní levné vánoční dárky

| 9.12.2018 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Ušetřit při nákupu vánočních dárků nějakou tu korunu není rozhodně na škodu. Věřte, že z nabídky kosmetické značky Ziaja bude váš rodinný rozpočet nadšený (cena jednotlivých produktů totiž málokdy překročí pomyslnou hranici 100 Kč). A vaše nadšení bude ještě o poznání větší, když zjistíte, že se navíc jedná o kvalitní kosmetické kousky, na které nedají dopustit tisíce uživatelů. Tak které kosmetické produkty od Ziaja letos nadělí Ježíšek pod váš stromeček?

Co jste o značce Ziaja možná netušili?

V příštím roce polská značka Ziaja (čtěte „žaja“) oslaví již krásných 30 let na trhu. Svědčí to bez pochyb o vysoké kvalitě a oblíbenosti u zákazníků. Její tradiční receptury i postupy inspirované lékařskou praxí přinášejí vaší pokožce i vlasům jen samé výhody. Navíc ta nízká cena…

Ziaja Manuka Tree

Ziaja Manuka Tree

V dnešní době, kdy se výrobou pseudo přírodní kosmetiky chvástá kdekdo, je pochopitelně těžké uvěřit, že by tak levné produkty mohli opravdu obsahovat i kvalitní přírodní výtažky. Společnost ZIAJA s.r.o. však není žádným pochybným podnikem. Je polským výrobcem léčivých přípravků, které dokonce distribuuje i do sítí lékáren. Jejich produkty jsou klasifikované jako léčivé přípravky a jejich výroba je přísně sledována od vstupních složek až po výsledný produkt. A za použití tytéž technologií a přísných kontrol značku Ziaja vyrábí i svou kosmetiku.

Nadchněte se i vy do kosmetiky Ziaja

Nejmodernější vybavení, technologie, netestování na zvířatech, laboratoře pro výzkum mikrobiologické kvality i vlastností složek, minimalizace konzervačních látek,… To vše a mnohem více se ukrývá za rozmachem a úspěchem značky Ziaja. Nač tedy ještě otálet s nákupem!

Nejen díky nízké pořizovací ceně se i v mém nákupním košíku ocitly nejednou kosmetické produkty od této značky. Pamatuji se, že jako první jsem před lety otestovala řadu Ziaja Goat´s Milk s komplexem výtažků z kozího mléka, které mají vysoce regenerační a zklidňující účinky a jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

Pokud se trápíte s problematickou až aknózní a mastnou pletí, doporučuji sáhnout po řadě Ziaja Manuka Tree. Problematická pleť vyžaduje zvolit specifickou péči, která nedovolí, aby se v pórech množily bakterie. Adstringentní pleťové tonikum a noční krém s výtažkem manukového oleje se postarají o kompletní péči právě o tento typ pleti. Tonikum neobsahuje žádný alkohol, takže pleť nepřirozeně nevysušuje, noční krém pak napomáhá uzavírat póry.

Ziaja Cupuacu a Ziaja Argan Oil

Ziaja Cupuacu a Ziaja Argan Oil

Sprchová, vlasová a tělová kosmetika Ziaja, to je kapitola sama o sobě! Co produkt, to se můžete těšit na úžasnou vůni i blahodárné účinky, které vás budou hýčkat od hlavy až k patě. Šampon řady Cupuapu s nezaměnitelnou oříškovou vůní zkrotí i neposedné elektrizující vlasy (v nabídce je i krystalický cukrový peeling a sprchový gel). Milovníky sladkostí pak nadchne čokoládová vůně z linie produktů řady Ziaja Cocoa Butter.

Ale v nabídce na Elnino.cz naleznete daleko více produktů, které rozhodně stojí za vyzkoušení – kokos, olivy, jasmín, okurka, arganový olej, … Které produkty od Ziaja se zařadí mezi vaše favority?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This