Získejte objemovou řasenku Gabriella Salvete jako dárek

| 9.8.2017 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Pro ženy 21. století je řasenka již nepostradatelným kosmetickým produktem, který používají denně a za každých okolností.  Kvalitní řasenka podtrhne váš pohled a vytvoří vám plnější a delší řasy, kterých si každý všimne. Máte ráda efekt umělých řas? Získejte nyní na Elnino.cz revoluční řasenku jako dárek! 

Bezchybné řasy jako mrkací panenka

Perfektně oddělené, natočené, dlouhé a husté řasy můžete teď mít i bez drahých umělých řas. Jak? S řasenkou Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect dokážete vykouzlit snadno během okamžiku šokující řasy, které budete milovat. Řasenka Panoramico False Lash Effect dokáže svým na pohled jednoduchým kartáčkem vykouzlit výrazné a husté řasy – dokonale oddělí a natočí až k nebesům i ty nejkratší řasy.

Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect

Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect

Od 8.8. 2017 Elnino.cz rozdává k nákupu kosmetiky Gabriella Salvete nad 299 Kč právě tuto objemovou řasenku Panoramico False Lash Effect jako DÁREK! Ale pozor – akce trvá pouze do vyčerpání dárků.

Objem, ochrana i péče v jednom

Oči, a řasy nevyjímaje, jsou denně vystavovány nepříznivým vlivům okolí. Inovativní složení řasenky Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect obsahuje japonské uhlí, které účinně pohlcuje toxiny a smog. Řasy jsou tak celý den chráněny před poškozením a nepříjemným podrážděním. Rostlinné výtažky z oliv dodávají po celý den řasám optimální výživu až ke konečkům a podporují  jejich růst. Olej ze semínek Sacha Inchi řasy revitalizuje a dodává jim lesk.

Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect

Gabriella Salvete Panoramico False Lash Effect

V současné době v sortimentu české značky Gabriella Salvete najdete produkty, které podtrhují přirozenou ženskou krásu, od make-upů až po kvalitní laky na nehty, které jsou vlajkovou lodí této značky. Výběr je opravdu široký.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This