Zlatý skvost jménem Christian Dior J‘adore

| 2.3.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Parfémovaná voda Christian Dior J‘adore patří mezi vůbec nejžádanější vůně světa. V příštím roce to bude již dvacet let od uvedení této nadčasové vůně na trh a kladné recenze rozhodně neuvadají, ba právě naopak! Její zaryté fanynky si ji i po téměř 20 letech stále kupují a neustále se objevují i nové a nové zákaznice = milovnice, které jejímu půvabu propadají. Vůně J’adore se stala stálicí, která se na předních příčkách pomyslné hitparády bude držet ještě dlouho. Co je na J’adore tak přitažlivého?

Luxusní a neodolatelný J’adore

Čím to, že po této vůni ženy tak touží? Je to především její ženskost, vyjádřená již samotným oblým tvarem flakonu, a zlatá barva, která upoutá a dodá pocit absolutního luxusu. Pod pozlaceným hrdlem J’adore se skrývá elegantní vůně plná sladkých květin a ovoce – koncentrovaná ženskost. Velké uznání patří Calice Becker, která stojí za vznikem tohoto dámského skvostu obsahujícím vyváženou směsici květin, ovoce, pižma a dřeva. Buďme však trochu konkrétnější.

Christian Dior J’adore – ideální parfém pro nevěstu

Jakmile aplikujeme vůni Christian Dior J’adore na pokožku, jako vůbec první k vám promluví opojný jasmín (dominantní složka celého parfému). Jasmín však není jedinou květinou, kterou v J’adore  ucítíte – jemné konvalinky, magnólie a tuberóza udávají lehké, hladké podtóny, výraznější růže celou kompozici zakulacuje. Ale pozor, J’adore není květinovou vůní, ale květinově-ovocnou. Zcela zřetelně totiž ucítíte i směsici mandarinky, sladkého melounu, broskve, hrušky, bergamotu a švestky. Sladce romantickou vůni završují lehce hřejivé dřevité akordy cedru a vanilky.

Nadčasový flakón Christian Dior J’adore

Flakón J’adore je k zulíbání. Geniálně navržený tak, aby bezchybně vyjadřoval charakter vůně. Že tu pěji na J’adore jen samá superlativa? Vždyť si to ta zlatavá kráska zaslouží! Pod průsvitným víčkem se ukrývá vyražený název dámského parfému J’adore. Dlouhý elegantní krček svádí, oblé linie připomínající svůdné ženské křivky,… Elegance, luxus a nadčasová krása. Nezbývá než tvůrcům zatleskat, protože J’adore se více než jen povedla.

Christian Dior J’adore

J’adore vždy perfektně podtrhne vaši ženskost a je jedno, jestli chcete svádět svého milého na romantické schůzce nebo ji zvolíte pro svůj velký den „D“. Vůně se hodí na den i na večer a je vhodná pro ženy všeho věku.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1927666687 img 6499

Co dodat?

Asi nic. Snad jen ještě malá zmínka ohledně výdrže. Nic nečekaného – vůně vydrží být doplňkem po celý den, počítejte však s vyšší pořizovací cenou. Je to přece jen Christian Dior. Na trhu je možné k dodání také toaletní voda Christian Dior J’adore, tělové mléko, sprchový gel či deodorant.

A vaše zkušenosti s Christian Dior J’adore?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This