Zmagnetizujte své okolí s vůní Lacoste

| 22.1.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Temně fialová lahvička s kultovním krokodýlem ukrývá sebevědomou vůni, která podpoří vaši jedinečnost, ať už se rozhodnete dělat cokoli. V práci, v kavárně, na večírku i na svahu můžete snadno zdůraznit svůj půvab s parfémovanou vodou Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic. Hledáte mladistvou a harmonickou vůni? Vsaďte na jistotu s logem krokodýla!

Elegantní za každých okolností

Dávno je pryč doba, kdy ženy při sportu neřešily svůj vzhled. Po vzoru mnohých světových sportovkyň vyrážíme do fitness center či do bílé stopy s decentním líčením, praktickým účesem a stylově oblečené. Sportovně laděná vůně je pak samozřejmostí, která pak ještě více zdůrazní naši ženskost.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Elegance a síla. Spojení, které asi nejvíce vyniká v kultovních vůních s krokodýlem. Značka Lacoste v roce 2016 vyrazila všem sportovně laděným ženám (a ne jen jim) dech se svou temně fialovou vůní Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic.

Mimořádná i vyzývavá

Ať už holdujete outdoorovým aktivitám či ráda upustíte páru na tenisovém kurtu, bez sportovní vůně se neobejdete. Ovocně-květinová kompozice Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic se řadí mezi parfémy, které osloví snad každého. Čerstvý a hravý ovocný úvod vystřídá sofistikované srdce z jasmínu a lístků fialky uložené na sladkém základu z jantaru, pačuli, tonky a pižma.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Elegantní a zároveň uvolněná vonná harmonie v sobě nezapře notnou dávku květin, které povznášejí aspekt ženské krásy stejně jako sladká vanilka v základu. Obecně o vůních od značky Lacoste platí, že jsou klasifikovány jako sportovně laděné vůně, po vůni Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic však můžete bez ostychu sáhnout i na večerní příležitost (obdobně jako třeba Touch Of Pink).

SLOŽENÍ:
Hlava ► pomeranč, mango, klementinka
Srdce ► jasmín, růže, heliotrop, list fialky
Základ ► pačuli, fazole tonka, vanilka

Úvodní ovocné akordy pomeranče, manga a sladké klementinky mohou působit prvoplánově (nekomplikovaný úvod osloví hlavně mladší dívky), pozdější mix manga s vanilkou a bohatým květinovým srdcem a kapkou ostrého pačuli v samém závěru však spoluutváří více než magneticky přitažlivou a lahodnou dámskou vůni, kterou ocení aktivní ženy každého věku.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic

Uklidňující, sexy, lákavá, trochu exotická. Je toho spousta, co vám může vůně Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic nabídnout. I co se výdrže týče, budete více než mile překvapeni – klasickou 8 hodinovou pracovní dobu vám bude dámská vůně Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic dělat společnost.

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This