Známe tajné fígle krásy Francouzek!

| 5.8.2014 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 0 komentářů

Ve světě jsou Francouzky považovány za symbol dokonalé krásy, ale přitom celý svět skloňuje krásu nás, slovanských žen. Všichni urputně přemýšlíme, co dělá francouzské ženy tak tajemné, nepolapitelné a krásné? My jsme na jejich tajné triky přišli!

Přirozená krása se smyslnými rty

Jejich elegantní šarm a styl nechává vyniknout jejich přirozené kráse. Ale neklesejte na mysli! Každá Francouzka denně pečuje o svou pleť tou nejkvalitnější pleťovou kosmetikouPravidelně svou pleť čistí a hydratují pomocí denních pleťových krémů. Proto je jejich pleť bez jediné chybičky.

Dokonalou pleť není třeba téměř vůbec líčit. Bez čeho si však Francouzka nedokáže představit den, je rtěnka! Výběru dokonalého odstínu rtěnky dokáže věnovat každý den nemalý čas. To my, Češky, raději posnídáme dobrou kávu či čaj.

zdroj: http://nikitaandvesper.com/blogs/baby-blog/12980105-5-beauty-secrets-of-the-french-woman   autor:Nikita&Vesper

zdroj: http://nikitaandvesper.com/blogs/baby-blog/12980105-5-beauty-secrets-of-the-french-woman autor:Nikita&Vesper

NAŠE TIPY

Postavička jako ze žurnálu

Jak jen to dělají, že jsou štíhlé jako proutek a přitom se pořád ládují croissanty a bagetami??
Jestli si myslíte, že chodí neustále do fitness center, tak to ani náhodou! Ta doslova nesnáší. Francouzky jednoduše rády chodí – do práce, na odpolední romantické vycházky, na nákupy (často),… Moc dobře vědí, že chůze je nejlepší způsob jak zhubnout.

Přípravky na hubnutí a proti celulitidě

Chůze jejich pokožku sice zpevní, ale nevyhladí ji do dokonalosti. Proto používají na naše poměry velké množství přípravků na hubnutí a zpevňujících krémů. Hojně využívají i krémy proti celulitidě.

NAŠE TIPY

  • Pokud Vás trápí nevzhledná pomerančová kůže vyzkoušejte produkty proti celulitidě od Diet Esthetic.
  • Vyzkoušejte některý z přípravků Dermacol, které Vám pomohou zhubnout a zároveň zpevnit obtížné partie Vašeho těla, doslova za pár korun.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This